Svadby

Prípravy na svadbu sú krásne, ale aj náročné. Treba toho toľko vybaviť a zariadiť! S jednou vecou vám rozhodne vieme pomôcť. Sú ňou všetky sladké dobroty, ktoré na Vašej svadbe určite nemôžu chýbať! Svadobné zákusky, torta, výslužky pre hostí – všetky sladké starosti nechajte na nás!
Každý budúci novomanželský pár je výnimočný, taktiež predstavy o dokonalej svadbe sa líšia od páru k páru.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie alebo telefonickú konzultáciu na +421 45 673 29 31. Radi zodpovieme Vaše otázky, poradíme Vám a po doladení všetkých detailov vyskladáme ponuku ušitú priamo na mieru.

Často kladené otázky pri plánovaní svadobnej objednávky a odpovede, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní

 • Ako dlho dopredu treba objednať?
  Termín objednávky a približný počet zákuskov je vhodné rezervovať dva mesiace vopred. Konečný počet a všetky ostatné detaily je potrebné upresniť a potvrdiť dva týždne pred daným termínom.
 • Koľko zákuskov budem potrebovať na hostinu?
  Množstvo zákuskov na hostinu / do sály závisí od počtu hostí, ich vekového zloženia a chuťových preferencií. Nechceme aby bolo zákuskov na svadbe málo, a zároveň nechceme aby sa plytvalo jedlom. Naše odporúčanie je 3-5 ks na osobu v prípade, že sa rozhodnete pre klasické veľkosti alebo 5-7ks zákuskov banketovej veľkosti. Zlatým stredom teda sú 4ks klasických zákuskov alebo 6ks banketiek.
  Je to však individuálne, preto je dobré aspoň vo všeobecnosti vedieť, či sú naši hostia na sladké alebo si skôr pochutia na niečom slanom. Do úvahy treba vziať aj to, či na svadbe plánujeme aj ďalšie sladkosti akými sú napríklad sladké záviny, čokoládová fontána alebo Candy / Cake bar a či je v menu dezert.
 • Aké veľkosti zákuskov sú vhodné na svadobný stôl?
  Je na Vás, či svojim hosťom doprajete zákusky klasických veľkostí, kedy si dosýta vychutnajú svoje obľúbené druhy alebo im dáte na výber ochutnať so širšej palety zákuskov naservírovaných v podobe banketiek. Všetky druhy z našej ponuky Vám vieme nachystať v oboch veľkostiach.
 • Aké druhy zákuskov vybrať na svadobnú hostinu?
  Pri výbere myslite na to, aby ste ulahodili všetkým svojim hosťom, každý má rád niečo iné. Ponúknite preto rozmanitú paletu chutí a oku lahodiacu kombináciu farieb a tvarov . Niektorí zakazníci presne vedia, aké zákusky chcú na svojej svadbe mať. Iní nechajú výber druhov na nás a my im vyskladáme tradičný mix tých najobľúbenejších svadobných zákuskov. Taktiež sa nájdu takí, ktorí majú ako takú predstavu, ale potrebujú doladiť detaily. Nech už patríte do ktorejkoľvek kategórie, s Vašim výberom Vám radi pomôžeme.
 • Nachystáte nám aj svadobné výslužky pre hostí?
  Samozrejme. Balenie svadobných zákuskov do výslužiek nechajte na nás. Výslužky Vám radi nakrabičkujeme a ušetríme Vám tak drahocenný predsvadobný čas.
 • Koľko výslužiek budem potrebovať?
  Množstvo výslužiek si určíte podľa počtu hostí/párov/rodín, ktoré chcete obdarovať.
 • Množstvo výslužiek si určíte podľa počtu hostí/párov/rodín, ktoré chcete obdarovať.
  Najprv sa musíte rozhodnúť, či dostanú všetci hostia rovnakú výslužku, alebo či nastavíte výslužky rôzne podľa veľkosti rodiny, blízkosti a pod. Najčastejšie si naši zákazníci zvolili výslužku s 15ks zákuskov, čo je podľa nás optimálna veľkosť. Ak chcete byť štedrejší môžete si vybrať aj 20ks, alebo až 30ks výslužky. Prípadne ak dávate výslužku do veľkej rodiny alebo nejakého spoločenstva môže byť jej veľkosť aj 50 - 100 ks. Na rôzne množstvá zákuskov máme rôzne typy krabíc, aby sa nestalo, že výslužková krabica bude prázdna alebo naopak preplnená.
 • Na kedy si mám výslužky objednať?
  Je potrebné rozhodnúť sa, či budete výslužky rozdávať ešte pred svadbou alebo v deň svadobnej hostiny pri odchode hostí. Bežná je aj kombinácia oboch možností. Časť výslužiek si v prípade potreby môžete vyzdvihnúť aj v skoršom termíne.
 • Aké zákusky sú vo výslužke?
  Do výslužiek odporúčame vyberať zákusky klasických veľkostí. Darovaná krabica tak pôsobí plnšie, honosnejšie. Obsah výslužky si môžete nakombinovať sami alebo výber nechať na nás.
 • Môžem si na výslužky doniesť vlastné krabice?
  Áno. V tomto prípade je ale vhodné odkonzultovať s nami množstvo a druhy zákuskov, aby veľkosť krabice zodpovedala obsahu.
 • Na čo myslieť pri objednávaní svadobnej torty?
  DIZAJN. Každá torta je originál, všetko je to o fantázii. Inšpirovať sa môžete v našej galérii alebo nám pošlite vlastný návrh, predstavu. VEĽKOSŤ. Veľkosť respektíve váha torty záleží od počtu hostí na svadbe. Jedna porcia nakrájanej svadobnej torty má približne 150g. Berte do úvahy aj či chcete, aby z torty niečo ostalo (do výslužiek a pod.) PRÍCHUŤ.

Pozrite si našu ponuku produktov