Nami vytvorené zákusky

Oslava bez zákuskov snáď ani nie je oslavou. Mnoho hostí čaká práve na sladkú bodku za obedom či večerou, aby si osladili život. 🙂

Ponúkame klasické i banketové zákusky, pričom staviť môžete na rokmi overenú klasiku, ktorou sa nedá nič pokaziť alebo svojich hostí prekvapte a ponúknite im napríklad cupcake-y, tartaletky alebo makrónky. Veľmi obľúbené a trendy sú tiež cheescake-y, pričom u nás si môžete vybrať až z ôsmich druhov. Pečieme aj bezpepkové zákusky, záviny a slané pečivo . Pre celiaktikov či ľudí, ktorí z rôznych iných dôvodov netolerujú alebo odmietajú klasickú múku, máme v ponuke i zákusky z bezlepkovej múky. Samozrejme, v našej ponuke nechýbajú ani obľúbené záviny a myslíme aj na slané pečivo, v rámci ktorého ponúkame nivové kapsy a rascové tyčinky.

Vyberte si teda z našej bohatej ponuky 80-tich druhov zákuskov a potešte hostí na svojej rodinnej či detskej oslave, krste, firemnej recepcii, stužkovej alebo inej akcii. Od starostí vás tiež radi odbremeníme aj na veľké sviatky, ako sú Vianoce či Veľká Noc. Pečenie jednoducho nechajte na nás.

Pozrite si našu ponuku produktov