Torty

Torta. Po oslávencovi druhá najväčšia atrakcia oslavy. A či už bude zdobiť detskú oslavu, svadbu alebo tešiť pri príležitosti rôznych jubileí, jednoducho, musí byť dokonalá. Ak sa rozhodnete jej prípravu vložiť do našich rúk, upečieme a ozdobíme vám ju na mieru podľa vašich požiadaviek. Radi vám vyrobíme tortu podľa vlastnej predlohy alebo to nechajte na nás a my vás určite veľmi príjemne prekvapíme vlastným nápadom. Ručíme za to bohatými skúsenosťami, šikovnými rukami a dlhými rokmi praxe.

Akú plnku, Farbu a výzdobu si vyberiete?

Vaša torta od nás môže mať klasickú maslovú plnku rôznych príchutí, akou je napríklad vanilkový či čokoládový pribináčik, vanilkové alebo čokoládové mascarpone, prípadne vám ju naplníme kvalitným džemom s kusmi ovocia podľa vašej chuti. Povrch torty poťahujeme fondánovou hmotou a obtierame bielou, tmavou alebo farebnou čokoládovou ganache. Na zdobenie používame rôzne techniky, pričom sa na vašej torte môžu vynímať rôzne modelované figúrky alebo kvety či napríklad čerstvé ovocie.

A či už máte jasnú predstavu alebo potrebujete poradiť, sme tu pre vás. Napíšte nám, zavolajte alebo nás rovno navšívte v našej výrobni.

Vyberte si z našej ponuky